Architekt i projektant wnętrz | Beautiful Minds Warszawa

 

Dekoratorzy wnętrz z Warszawy, jakich szukałeś

Cieszymy się, że możesz nas w końcu poznać. Każdy z naszych architektów wnętrz to nie tylko wieloletni profesjonalista. Jesteśmy projektantami z pasji do tego, co piękne i szlachetne. Bawimy się kolorami i wzorami, łączymy i rozłączamy, dodajemy, miksujemy, finalnie uzyskując efekt, o jakim zawsze marzyłeś.

Marta Maria Eljasiak

Marta Maria Eljasiak

Właściciel Studia

Miłośniczka dekoracyjnego detalu, dziennikarka i promotorka dobrego designu. Ekspert Wirtualnej Polski z zakresu projektowania wnętrz. Wraz z zespołem doświadczonych projektantów pomoże Wam stworzyć wnętrze wyjątkowe. Spójne z Waszymi zainteresowaniami i osobowością. Zaproponuje oryginalne style i wyszuka niespotykane drobiazgi, które nadadzą Waszemu wnętrzu indywidualnego klimatu, ciepła i charakteru.

Najlepszy architekt wnętrz z Warszawy? Tylko w zespole Beautiful Minds! Mamy najlepsze opinie wśród architektów wnętrz w Warszawie. Dlaczego? Ponieważ wiemy, jak zrealizować Twoją wizję swojego gniazdka najdokładniej ze wszystkich. Małe mieszkanie, duża willa, a może średniego rozmiaru apartament? Wiemy, jak to zrobić! Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Pozdrawiamy,
zespół projektantów wnętrz Beautiful Minds

Zadzwoń