Architekt i projektant wnętrz | Beautiful Minds Warszawa

 

Dekoratorzy wnętrz z Warszawy, jakich szukałeś

Cieszymy się, że możesz nas w końcu poznać. Każdy z naszych architektów wnętrz to nie tylko wieloletni profesjonalista. Jesteśmy projektantami z pasji do tego, co piękne i szlachetne. Bawimy się kolorami i wzorami, łączymy i rozłączamy, dodajemy, miksujemy, finalnie uzyskując efekt, o jakim zawsze marzyłeś.

Marta Maria Eljasiak

Marta Maria Eljasiak

Właściciel Studia

Miłośniczka dekoracyjnego detalu, dziennikarka i promotorka dobrego designu. Ekspert Wirtualnej Polski z zakresu projektowania wnętrz. Wraz z zespołem doświadczonych projektantów pomoże Wam stworzyć wnętrze wyjątkowe. Spójne z Waszymi zainteresowaniami i osobowością. Zaproponuje oryginalne style i wyszuka niespotykane drobiazgi, które nadadzą Waszemu wnętrzu indywidualnego klimatu, ciepła i charakteru.
Marek Słota

Marek Słota

Szef działu Graficznego

Entuzjasta grafiki 3D, dobrego designu i oryginalnych gadżetów. W niesamowitym świecie fotorealistycznych renderów, motion designu i projektowania graficznego czuje się jak ryba w wodzie, choć jest spod znaku Barana;). Przygotowując wizualizacje Waszego wymarzonego wnętrza, zadba o to by każdy najdrobniejszy detal był jak najbardziej realistyczny.
Ewa Budniak – Bednarska

Ewa Budniak – Bednarska

Projektantka Wnętrz

Jej motto brzmi: „architektura dla ludzi”, czyli funkcjonalna przestrzeń w stylowym
i indywidualnym wydaniu. Każda powierzchnia i każdy jej centymetr jest dla niej istotnym elementem w aranżacji wnętrza. Wysłucha Waszych oczekiwań, doda szczyptę własnego stylu, połączy kolory, kształty, faktury i przedstawi Wam projekt, o którym z miłą chęcią powiecie „właśnie w takim wnętrzu chcemy mieszkać”.

Najlepszy architekt wnętrz z Warszawy? Tylko w zespole Beautiful Minds! Mamy najlepsze opinie wśród architektów wnętrz w Warszawie. Dlaczego? Ponieważ wiemy, jak zrealizować Twoją wizję swojego gniazdka najdokładniej ze wszystkich. Małe mieszkanie, duża willa, a może średniego rozmiaru apartament? Wiemy, jak to zrobić! Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Pozdrawiamy,
zespół projektantów wnętrz Beautiful Minds