Projektowanie wnętrz domów i apartamentów w Hiszpanii
Projektowanie wnętrz domów i apartamentów w Hiszpanii

Projektowanie wnętrz domów i apartamentów w Hiszpanii

Masz dom lub mieszkanie w Hiszpanii i szukasz projektanta wnętrz z ekipą budowlaną? Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Współpraca z Beautiful Minds na rynku hiszpańskim to dużo więcej, niż projekt wnętrza. W zakres naszych usług wchodzą:

  • obsługa w języku polskim,
  • pomoc w uzyskaniu pozwoleń na prace budowlane w Ayuntamiento
  • przygotowanie projektu z wizualizacjami 3D,
  • realizacja prac przez sprawdzonych wykonawców z Hiszpanii i Polski,
  • zaplecze polskich stolarzy i branżystów,
  • opracowanie i zarządzanie harmonogramem prac dla wszystkich ekip wykonawczych,
  • zamówienia i koordynacja dostaw materiałów oraz mebli.

Wiele naszych realizacji to projektowanie wnętrz na słonecznym wybrzeżu Hiszpanii – w regionie turystycznym Costa Blanca, okolicach Alicante i Torrevieja, oraz na południu w regionie Costa del Sol.

Projektowanie wnętrz w Hiszpanii z realizacją domów i apartamentów

Nieruchomości w Hiszpanii często zakupują Ci, którzy chcą uciec od naszych szarych zim, miłośnicy tego zakątka świata czy inwestorzy oferujący wynajem apartamentów. Najpopularniejszy kierunek stanowi wybrzeże przy Morzu Śródziemnym zachwycające plażami o każdej porze roku – w tym miasta tj. Alicante czy Torrevieja. Lecz nie tylko ten obszar, ale i cały kraj przyciąga swoją słoneczną pogodą, wyjątkowym klimatem i pysznym, regionalnym jedzeniem. Zaprojektowanie i wykonanie aranżacji zakupionego tam domu czy mieszkania jest jednak wyzwaniem, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług projektowania wnętrz w Hiszpanii.

Projekty wnętrz domów w Hiszpanii – słoneczne Costa Blanca i nie tylko

Decydując się na zakup domu nie zawsze można znaleźć taki, który odpowiada wszystkim oczekiwaniom. Z tego powodu nieraz pomieszczenia wymagają generalnego, a czasem tylko małego remontu lub lekkiego przearanżowania. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy doświadczonego architekta, który zaprojektuje to wnętrze według indywidualnych potrzeb.

Dom w Hiszpanii jest przecież niemałą inwestycją, dlatego warto zadbać o każdy aspekt i dopasować go do siebie. Sam budynek i miejsce, w którym się on znajduje, nie mają wpływu na to, jak będzie wyglądać w środku. Nie ma więc znaczenia czy marzy Ci się nowoczesny wystrój salonu, jasna kuchnia i awangardowa sypialnia, czy może podoba Ci się lokalna architektura i chcesz ją zachować. Chcesz aby, jadalnia i pokój dzienny były połączone i uwielbiasz kolor czerwony? Jeżeli tylko projekt budowlany na to pozwoli, dopasujemy wnętrze hiszpańskiego domu do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Projekty mieszkań w Hiszpanii

Inwestycja w mieszkanie wydaje się mniej skomplikowanym przedsięwzięciem. Jednak również w tym wypadku nieraz potrzebny jest mały remont czy zakup nowego wyposażenia. Warto więc przy aranżacji wnętrz mieszkań w Hiszpanii skorzystać z usług profesjonalisty.

Projektowanie apartamentów w Hiszpanii czy zwykłych mieszkań zawsze należy dokładnie przemyśleć. Ta przestrzeń, podobnie jak dom, może mieć piękne i duże okna, przez które do środka będzie zaglądać natura. Dekoracje mogą nawiązywać do regionalnego folkloru, a lampy mogą pochodzić od lokalnych rzemieślników. Albo odwrotnie – architektura wnętrz może być utrzymana w stylu industrialnym. Wszystko zależy do tego, jaki pomysł na design wnętrz masz w swojej wizji. W końcu będzie to azyl dla Ciebie lub Twoich klientów.

Profesjonalna aranżacja wnętrza w Hiszpanii wraz z realizacją

Zaaranżowanie wnętrza i jego wykończenie, zwłaszcza dla osób nie żyjących na co dzień w Hiszpanii, jest więc sporym wyzwaniem. My pomożemy Ci zaprojektować lub przeprojektować pomieszczenia i wykończymy je z uwzględnieniem Twoich wymagań i z zachowaniem określonego budżetu. Doskonale znamy rynek hiszpański i zaprojektowaliśmy już oraz zrealizowaliśmy kilka apartamentów na wynajem u wybrzeży Costa Dourada, jak również piękne domy na Costa Blanca. Jeśli Twoją wymarzoną destynacją jest Torrevieja, Alicante lub okoliczne miejscowości – to świetny wybór! Chętnie pomożemy w zaprojektowaniu wnętrza o jakim marzysz.

W swojej ofercie mamy opracowanie projektów wnętrz wraz z wizualizacjami 3D, dzięki czemu możesz zobaczyć swoje wymarzone pokoje, zanim one powstaną. Znajomość języka hiszpańskiego i angielskiego sprawia, że nie tylko tworzymy indywidualne, niebanalne projekty, ale również przeprowadzamy ich realizację. Współpraca z wykonawcami z Polski, jak i z Hiszpanii, pozwala na wybór produktów i mebli na rynku hiszpańskim i polskim. Jeżeli wolisz, możemy też zlecić wykonanie całego wyposażenia tylko u polskich stolarzy, z którymi od lat wspólnie tworzymy wnętrza. Oprócz tego, oferujemy koordynowanie harmonogramu prac wykonawczych i dokonywanie w Twoim imieniu zakupów wraz z czuwaniem nad dostawami materiałów.

Pamiętaj, że zakup nieruchomości w Hiszpanii to inwestycja na wiele lat. Jeśli więc zainwestowałeś w dom lub mieszkanie w Hiszpanii i szukasz polskiego projektanta, skorzystaj z naszej kompleksowej obsługi. Przeprowadzimy Cię przez cały proces od projektu poprzez realizację i pomożemy Ci stworzyć nietuzinkowe hiszpańskie wnętrze dla Ciebie lub dla Twoich klientów. Masz pytania? Skontaktuj się z naszym biurem Beautiful Minds już dzisiaj.

SKONTAKTUJ SIĘ

Projektowanie wnętrz domów i apartamentów w HiszpaniiZadzwoń