Image Alt
Tło wnętrza

Projektowanie wnętrz pod klucz

Wnętrze od A do Z – projekt i wykończenie pod klucz z Beautiful Minds

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy ofertę rozszerzonego nadzoru nad realizacją projektu „pod klucz”, w którego zakres wchodzą:

  • realizacja prac przez sprawdzonych wykonawców,
  • opracowanie harmonogramu prac dla wszystkich ekip wykonawczych,
  • zarządzanie harmonogramem i bieżący kontakt z wykonawcami,
  • wprowadzanie ewentualnych rozwiązań zastępczych,
  • zamówienie wcześniej wybranych materiałów wykończeniowych i mebli,
  • koordynacja dostaw materiałów i mebli.
Projektowanie wnętrz pod klucz Warszawa
wykończenie mieszkań i domów pod klucz warszawa
Projektowanie wnętrz pod klucz Warszawa
wykończenie mieszkania pod klucz warszawa
urządzanie wnętrz pod klucz Warszawa
Projektowanie wnętrz pod klucz Warszawa

Projektowanie wnętrz pod klucz – mieszkania, domy, apartamenty

Dom czy mieszkanie to przestrzeń prywatna, która powinna stanowić komfortową oazę, być miejscem sprzyjającym odpoczynkowi i bezpiecznym dla wszystkich domowników. Podczas samodzielnego wykańczania i meblowania nie łatwo jest jednak osiągnąć taki efekt, by wnętrze było zarówno komfortowe, jak i maksymalnie funkcjonalne. I nie ma znaczenia, czy właśnie kupiłeś swoje pierwsze mieszkanie i chcesz je urządzić, ani czy jesteś inwestorem planującym inwestycje pod wynajem. Zaprojektowanie i wykończenie wnętrz pod klucz to proces czasochłonny, dlatego warto skorzystać z naszych kompleksowych usług obejmujących, oprócz projektu, nadzór nad jego realizacją na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego.

Projekty wnętrz pod klucz z wykończeniem

Decyzja o zakupie mieszkania lub domu to inwestycja na długie lata. Każdy właściciel chce, by projekt budowlany jak i wnętrze spełniały jego indywidualne oczekiwania. Właściwa aranżacja przestrzeni, którą zaproponuje doświadczony architekt, stanowi pierwszy etap długiego procesu wykańczania pomieszczeń pod klucz. Zwykle mija nawet parę miesięcy nim plany zostaną przeniesione do rzeczywistości, a każdy pokój urządzony tak, by można było się wprowadzić. Warto więc oszczędzić swój czas i powierzyć nadzór nad całym procesem wykończenia zespołowi z wieloletnim doświadczeniem oraz zapleczem profesjonalnych wykonawców – i to z kilku powodów.

Kompleksowe wykończenie wnętrza pod klucz to złożony proces. W jednym i drugim przypadku rozpoczyna się on już na etapie projektowym, gdy ustalane są szczegóły, o których wielu z nas zapomina. Rozmieszczenie kaloryferów, gniazdek oraz sprzętów wymagających podłączenia do instalacji wodnej i kanalizacyjnej jest niezwykle istotne. Ich położenie determinuje sieć rur oraz kabli w podłogach i ścianach. To z kolei wpływa na późniejsze prace budowlane, które mają miejsce jeszcze nim rozpoczną się typowe prace wykończeniowe.

Inną, nie mniej istotną kwestią jest zadbanie o dostarczenie wszystkich niezbędnych materiałów, które posłużą do wykończenia. Podczas aranżacji wnętrz wybierane są kolory, a potem odpowiednie farby i materiały. Konieczne jest więc zakupienie paneli, parkietów czy płytek w konkretnych wzorach w określonej ilości. Ważne jest też, by zamówienie przyjechało dokładnie na czas tak, aby prace szły zgodnie z harmonogramem i by nie było dodatkowych opóźnień. W tym miejscu warto również pamiętać o wykonawcach zajmujących się realizacją. Znalezienie sprawdzonych profesjonalistów, którzy są w stanie zrealizować projekt oraz zgranie ich ze sobą, niejednokrotnie stanowi wyzwanie – zwłaszcza, gdy mamy ściśle określony budżet, konkretne terminy i potrzebujemy kilku różnych ekip fachowców.

Wykończenie pod klucz obejmuje także pozostałe prace związane z dostarczeniem zamówionego wyposażenia. Decydując się więc na taką usługę nie musisz się martwić, kiedy dotrze stół i kanapa, kto zamontuje armaturę w łazience i kuchni oraz kto złoży i ustawi wszystkie meble. Oprócz szaf i szafek swoje miejsce znajdą także kwiaty czy drobne dekoracje uwzględnione w aranżacji. W takiej sytuacji inni koordynują działania i sprawdzają, czy efekt jest zgodny z projektem a także czuwają nad tym, kiedy wszystko zostanie przywiezione na miejsce.

Jak widać, logistyczny nadzór nad tym całym procesem nie jest łatwy, dlatego zachęcamy, by powierzyć go nam. Projektowanie wnętrz pod klucz w Warszawie w naszej ofercie obejmuje wspólne przygotowanie i dostosowanie do Twoich indywidualnych potrzeb projektu oraz wykończenie wnętrza, tak by po odebraniu kluczy można było się od razu wprowadzić.

Kompleksowe wykończenie pod klucz mieszkań i domów

Aranżacja mieszkań i domów, jak również kompleksowe wykończenia wnętrz, to wieloetapowe, rozłożone w czasie zadanie. My możemy zrealizować je za Ciebie w ramach określonego przez Ciebie budżetu, z dbałością o każdy szczegół na każdym etapie współpracy. Nasze indywidualne podejście sprawia, że wszystkie pomieszczenia są wyjątkowe i niepowtarzalne, ponieważ nasi projektanci przygotowują niebanalne aranżacje wnętrz dopasowane do oczekiwań.

Kompleksowe wykończenie mieszkania pod klucz w Warszawie w ramach naszej usługi to rozszerzony nadzór sprawowany nad realizacją zatwierdzonego projektu w Twoim imieniu. To my ustalamy harmonogram prac wszystkich ekip wykonawczych i koordynujemy ich prace na każdym etapie. Dzięki stałemu kontaktowi z wykonawcami jesteśmy na bieżąco ze wszystkim postępami i ewentualnymi niedogodnościami. W ten sposób od razu proponujemy i wprowadzamy rozwiązania zamienne, jeżeli okazuje się to konieczne. Dotyczy to zarówno wyszukiwania materiałów do prac wykończeniowych, jak i zamawiania wyposażenia, czy dodatków do aranżacji. Pozwala nam to aktualizować harmonogram i informować Cię o wszystkim systematycznie. Co więcej, jeżeli nie masz wybranych specjalistów, możemy także zapewnić sprawdzonych wykonawców oferujących wysokiej jakości usługi, jak również gwarancję na wykonane prace.

Wykończenie domu pod klucz w Warszawie w naszej ofercie zawiera to samo, co w opcji dla mieszkania czy apartamentu. W tym przypadku również działamy kompleksowo oferując zarządzanie pracami, zamawianie materiałów wykończeniowych i mebli, które wspólnie wybraliśmy, jak i koordynację wszystkich dostaw. Wyposażenie wnętrz, które dotrze na miejsce po zakończonych pracach, nie będzie na Ciebie czekać, tylko zostanie zamontowane tak, jak to było przewidziane i zwizualizowane w projekcie. Samodzielnie nie musisz nic urządzać, ponieważ każdy dodatek znajdzie się już na swoim miejscu, gdy otrzymasz od nas klucze.

Projektowanie i wykończenie pod klucz – Warszawa i nie tylko

Pamiętaj, przemyślana i dobrze wykonana aranżacja wnętrza domu czy mieszkania da satysfakcję na długie lata. Skorzystaj więc z usług naszego biura projektowego Beautiful Minds obejmujących projektowanie wnętrz wraz z realizacją wykończenia pod klucz w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego. Jeśli masz pytania lub chcesz poznać szczegóły, skontaktuj się z nami już dzisiaj drogą elektroniczną lub zadzwoń.

SKONTAKTUJ SIĘ

Call Now ButtonZadzwoń