Image Alt

3 programy online służące do projektowania salonu

Jeśli jesteś nowoczesnym człowiekiem mającym zdolności manualne od zawsze, spróbuj samemu zaprojektować sobie swój nowy salon. W jaki sposób? Odłóż papier i ołówek. Postaw na programy w Internecie, dzięki którym stworzysz idealne wizualizacje nowych wnętrz.

Power NET+

Power NET+ (dawna nazwa to NET+ Interior Design) to polski, darmowy program do aranżacji wnętrz. Służy nie tylko do projektowania salonu, ale także innych pomieszczeń – kuchni, sypialni, a nawet łazienki. Do dyspozycji masz wiele różnorodnych mebli i innych elementów wyposażenia. Aranżowanie online jest dziecinne łatwe – nie musisz mieć specjalistycznej wiedzy na ten temat czy temat programowania. Po prostu wybierasz wielkość pomieszczenia, a następnie urządzasz je, umieszczając w nim dowolne meble i inne rzeczy dostępne w bazie. W każdej chwili możesz podejrzeć swoje dzieło dzięki dynamicznemu podglądowi 3D,a gdy już skończysz – zapisać je i wydrukować.

Sweet Home 3D

Sweet Home 3D to kolejny bezpłatny i intuicyjny program do projektowania pomieszczeń online. W przeciwieństwie do innych programów tego typu, Sweet Home 3D pozwala na urządzenie nie jednego, ale kilku pomieszczeń jednocześnie. Otrzymujesz także pomocną możliwość wczytania pliku graficznego ze swojego dysku – w ten sposób możesz jeszcze bardziej udoskonalić projekt salonu, który już masz na komputerze. Baza z meblami i innymi elementami wyposażenia jest podzielona na kategorie, co ułatwia korzystanie z niej. Jest jednak dosyć ograniczona, dlatego możesz pobrać dużo dodatkowych części wyposażenia ze strony domowej programu.

SketchUp Make

SketchUp Make to bezpłatny program dostępny po polsku, w którym odnajdą się zarówno amatorzy-hobbyści, profesjonaliści, jak i kompletni laicy. Stworzono go z myślą o modelowaniu budynków, ale można w nim też przygotować projekty salonu i innych pomieszczeń. W bibliotece plików znajduje się wiele mebli, elementów wyposażenia, sprzętu AGD itp. Aby ułatwić Ci zadanie, SketchUp Make oferuje gotowe szablony do projektowania wnętrz. Dzięki programowi możesz stworzyć zarówno wizualizację jednego pomieszczenia, jak i całego domu z ogrodem. Kolejnym plusem jest także możliwość zaprojektowania własnych mebli i elementów wyposażenia.

Call Now ButtonZadzwoń