Image Alt
zespół

NASZ ZESPÓŁ

NASZA KONCEPCJA

Jesteśmy zespołem projektantów
i architektów, którzy tworzą wnętrza
funkcjonalne, nietuzinkowe
i co istotne dopasowane do budżetu Inwestorów.

Już od dziesięciu lat staramy się wychodzić naprzeciw Waszym marzeniom o idealnym wnętrzu, łącząc piękno z wygodą, a sztukę architektoniczną scalając z potrzebami naszych Klientów. Nie boimy się wyzwań, emocji i burzy mózgów jaka towarzyszy każdemu projektowi.

W naszej pracowni wśród tysiąca katalogów, setek próbników i unikalnych mebli wszystko jest możliwe. Tu nie tylko o designie się mówi. TU DESIGNEM SIĘ ODDYCHA! Nie znajdziecie u nas gotowych pakietów projektowych. Możecie natomiast być pewni, że dostaniecie projekt niepowtarzalny, stworzony wyłącznie z myślą o Was i Waszych potrzebach, po prostu – uszyty na miarę.

PORTFOLIO
Elegancki apartament z elementami złota 8
marmur
POZNAJ

NASZ ZESPÓŁ

marmur
ZOBACZ W CZYM SIĘ

SPECJALIZUJEMY

marmur
NASI KLIENCI I ICH

OPINIE

FUNKCJONALNOŚĆ

Nie muszę się zastanawiać gdzie mają być docinane płytki, w którą stronę układać podłogę, gdzie potrzebuję punktów świetlnych, żeby w pokoju nie było ciemno, jakiej mocy grzejnik zamontować. Dziękuję!

PRZYSTĘPNOŚĆ

Korzystałam z państwa usług podczas remontu i urządzania domu i byłam bardzo zadowolona. Współpraca z państwem była bardzo miła, wszystko wykonane na czas, kontakt bardzo dobry, a cena przystępna.

PROFESJONALIZM

Profesjonalizm w każdym calu! Architekci z Beautiful Minds potrafią "wyczuć" klienta i jego gust. Od razu wiedzieli, co mam na myśli przy projektowaniu łazienki 😉 Pozdrawiam!

DOBRY WYBÓR

Uwielbiam Panią Małgosię Foremniak i znów jej wybór był najlepszy! Firma urządziła mi salon z moich marzeń z pięknymi dodatkami, jest przytulnie, rodzinnie i chce się wracać do domu 🙂

Call Now ButtonZadzwoń