Image Alt
mieszkanie w centrum Warszawy sypialnia

Projektowanie sypialni

Projekt sypialni w wykonaniu Beautiful Minds z Warszawy sprawi, że:

  • zyskasz oazę spokoju po męczącym dniu,
  • nabierzesz siły i energii na kolejne wyzwania,
  • zregenerujesz się w otoczeniu właściwych zapachów, kolorów i przedmiotów,
  • zapewnisz sobie zdrowy oraz spokojny sen,
  • stanie się ona miejscem stylowym i funkcjonalnym jednocześnie,
  • poczujesz się jak w miejscu przeznaczonym wyłącznie dla Ciebie.

Sypialnia to miejsce wyjątkowe, najbardziej prywatne w całym domu lub mieszkaniu, gdzie nie zaprasza się gości ani innych domowników. Jednocześnie stanowi ona przestrzeń intymną, swoistą oazę przeznaczoną do odnajdywania spokoju po długim dniu. Sypialnia to po prostu zwykły pokój, ale urządzony tak, by stać się miejscem niezwykłym, dopasowanym do potrzeb i gustów, umożliwiającym wypoczynek o każdej porze dnia czy nocy bez względu na porę roku czy pogodę. Nie łatwo jednak osiągać taki efekt, ale jest na to proste rozwiązanie. Idealny wystrój sypialni otrzymasz decydując się na skorzystanie z naszych usług, które obejmują profesjonalne projektowanie sypialni w Warszawie.

Profesjonalny projekt sypialni – dlaczego warto?

Sypialnia, oprócz tego, że stylowa, to powinna być również funkcjonalna i to niezależnie od swojego rozmiaru. Wiele osób, planując zakup dużego łóżka oraz dodatkowych mebli zapomina o sprawdzeniu wymiarów pomieszczenia. To z kolei powoduje, że nagle brakuje przestrzeni by wygodnie przejść obok łóżka albo nie da się dostatecznie wysunąć szuflady w komodzie.

Aranżacja sypialni nie jest więc łatwym zadaniem, ponieważ trzeba wziąć pod uwagę wiele aspektów, tak samo jak przy projektowaniu innych pomieszczeń. Dodatkową komplikacją może być również plan na urządzenie jej w stylu skandynawskim czy śródziemnomorskim. Każdy styl narzuca użycie konkretnych kolorów, materiałów czy dodatków, jak np. lampki nocne czy narzuta, o określonym designie. Z tego względu każdy aspekt wymaga starannego planowania od samego początku i nie można się zdać na spontaniczność.

Robienie zakupów pod wpływem chwili czy emocji nie sprawdzi się także w przypadku poddasza. Z uwagi na skosy zachodzi konieczność starannego wybrania miejsca na łóżko i każdy mebel oraz dopasowania ich rozmiarów do metrażu i układu pomieszczenia. Wielkie zagłówki na ścianie za łóżkiem czy wysoka szafka mogą być poza zasięgiem podobnie jak tradycyjne komody czy duża toaletka. W takich miejscach niezwykle ważne jest także odpowiednie oświetlenie i barwa ścian. Modna i przytulna sypialnia na poddaszu wymaga po prostu starannego planowania. Takie podejście pomoże uniknąć wielu problemów oraz wygospodarować miejsce do przechowywania. Jeżeli jednak masz wątpliwości, jak sprawić by sypialnię cechowała funkcjonalność i niebanalny design, zawsze możesz skorzystać z usług biura projektowego. Nasz zespół zaprojektuje wystrój sypialni w mieszkaniu czy w domu na terenie Warszawy i okolic za Ciebie.

Aranżacja sypialni dopasowana do Twoich potrzeb

Jeżeli chcesz zyskać oazę spokoju po męczącym dniu, gdzie nabierzesz siły i energii na kolejne wyzwania i zregenerujesz się w otoczeniu właściwych zapachów, kolorów i przedmiotów to chętnie Ci pomożemy. Wiemy, jak zaprojektować sypialnię by była miejscem idealnym do odpoczynku, stylowym i funkcjonalnym. Nasze projekty sypialni dopasowujemy do oczekiwań, bo indywidualność to słowo-klucz podczas przygotowywania wystroju sypialni. Doradzamy też wybór odpowiedniego łóżka i materaca, bo zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest zdrowy i spokojny sen.

Projektowanie sypialni w bloku? Dla wielu nie jest to łatwe, ale my z chęcią pomożemy Ci w tym procesie, nawet jeżeli chodzi o kawalerkę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu znamy sposoby na wygospodarowanie przestrzeni do odpoczynku nawet na małym metrażu. Mamy także sprawdzone rozwiązania na to, jak optycznie powiększyć małą sypialnię i nadać jej wyrazisty charakter. Nie boimy się też łączyć nowoczesnych rozwiązań z tymi tradycyjnymi, dlatego jeżeli marzy Ci się piękna tapeta w sypialni oraz naturalne materiały to dopasujemy je do siebie tworząc nietuzinkowe rozwiązanie.

Aranżacja sypialni, która ma pełnić wiele funkcji, również może być wyzwaniem. Przestronna garderoba to marzenie wielu kobiet, podobnie jak osobna łazienka. My pomożemy je spełnić, bo wiemy, jak urządzić nowoczesną sypialnie z miejscem na przechowywanie lub łazienką. Dzięki temu będziesz się tam czuć, jak w miejscu przeznaczonym wyłącznie dla Ciebie. Co prawda nie wejdziemy do Twojego umysłu, ale zrobimy wszystko, by podczas urządzenia sypialni oddać Twojego ducha i to w założonym przez Ciebie budżecie.

Jako Beautiful Minds realizujemy projekty sypialni w Warszawie i w całym województwie mazowieckim. W przypadku pytań, wątpliwości lub sugestii – skontaktuj się z nami już dziś.

Call Now ButtonZadzwoń