projektowanie salonów kosmetycznych

PROJEKTOWANIE SALONÓW KOSMETYCZNYCH

Wystrój salonu kosmetycznego jest bardzo ważny podczas jego otwierania, podobnie jak wykwalifikowani pracownicy czy odpowiednia reklama. Właściwa aranżacja przestrzeni pomaga stworzyć wyjątkowy, przytulny klimat wpływający na samopoczucie klientów. Oprócz tego modne wnętrze, gdzie recepcja i poczekalnia mają swoje miejsce, budują też odpowiednią atmosferę dla prowadzenia tego typu działalności. Niebanalna aranżacja salonu kosmetycznego w Warszawie i okolicy pomoże wyróżnić się wśród konkurencji, ale samodzielne projektowanie salonu kosmetycznego jest trudne. Z tego powodu chętnie Ci w tym pomożemy.

Projekt gabinetu kosmetycznego dopasowany do Twojego biznesu

Aranżacja salonu kosmetycznego wykonana we właściwy sposób nie tylko wpływa na funkcjonalność przestrzeni i samopoczucie klientów. Dużą rolę odgrywa zgodność z przepisami prawa, do których lokal musi być dostosowany. Bez zgody Sanepidu nie można rozpocząć prowadzenia działalności, więc o ten aspekt koniecznie należy zadbać. Wymogi sanitarne mogą się wydawać proste, ale połączenie ich z stylowym wnętrzem i funkcjonalnością przestrzeni jest już znacznie trudniejsze. Tym bardziej, gdy w założeniu jest wystrój salonu kosmetycznego w konkretnym stylu np. glamour lub rustykalnym przełamanym elegancką nowoczesnością.

Niezależnie jednak od stylu, sam wystrój powinien podkreślać profesjonalizm miejsca i jego pracowników oraz nawiązywać do oferty jak i nazwy lokalu. Wpływ na to ma nie tylko wysokiej jakości wyposażenie, ale i spójny dobór kolorów, mebli, oświetlenia i wszystkich dodatków. To, jaka będzie podłoga, czym będą pokryte ściany i jakie materiały zostaną wykorzystane ma ogromne znaczenie. Zbyt duża mozaika barw i faktur będzie po prostu nieestetyczna, podobnie jak zbytni minimalizm i surowość.

Warto zadbać, by gabinet był miejscem na relaks, aby podczas zabiegów kosmetycznych klienci czuli się odprężeni i chcieli wracać. Nie ma tu znaczenia, czy będzie oferować usługi manicure i pedicure czy wizażystów i fryzjerów. W każdym przypadku istotna jest dopracowana i spójna aranżacja salonu kosmetycznego, bo nie tylko klienci mają być zadowoleni. Wszyscy pracownicy muszą mieć odpowiednio zaprojektowane komfortowe miejsca pracy i strefę socjalną na odpoczynek. Profesjonalne projekty salonów kosmetycznych we współpracy z doświadczonymi architektami wnętrz pomagają stworzyć takie miejsca oraz połączyć indywidualną wizję i przepisy prawa.

Projektowanie salonu kosmetycznego – skorzystaj z pomocy biura

Projekty salonu kosmetycznego w Warszawie i okolicach wykonane przez nasz zespół to wyważone połączenie designu z funkcjonalnością. Decydując się na nasze wsparcie, wnętrze salonu kosmetycznego będzie spełniać Twoje oczekiwania i wymogi prawne. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje, że pomożemy Ci znaleźć idealne rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb i biznesu. Co więcej, będziemy działać w ramach określonego przez Ciebie budżetu i pomożemy Ci zagospodarować go w najbardziej efektywny sposób.

Od samego początku będziesz mieć wpływ na całokształt powstającego projektu gabinetu kosmetycznego, poczynając od ogólnego pomysłu na aranżację przestrzeni, poprzez elementy wyposażenia salonu, rodzaj użytych materiałów, kolory, aż po najmniejsze detale. Efektem naszej współpracy będzie wyjątkowy gabinet kosmetyczny, który już od progu wzbudzi w Twoich klientach pozytywne skojarzenia – z profesjonalizmem, bezpieczeństwem, higieną pracy. Z nami Twoje marzenie o wyjątkowym, stylowym i komfortowym salonie kosmetycznym może się spełnić.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z zespołem Beautiful Minds i skorzystania z oferty kompleksowego projektowania salonu kosmetycznego w Warszawie oraz na terenie województwa mazowieckiego.

SKONTAKTUJ SIĘ
Call Now ButtonZadzwoń