PON - PT: 11:00 - 19:00

projektowanie salonów kosmetycznych

PROJEKTOWANIE SALONÓW KOSMETYCZNYCH

Otwierając salon kosmetyczny najpierw powinniśmy się skupić się przede wszystkim na projekcie aranżacji przestrzeni. Dizajnerski klimat, ale i subtelny urok, wpływają na samopoczucie klientów, budują też odpowiednią atmosferę dla prowadzenia tego typu działalności.

Nasz proces współpracy projektanta wnętrz z klientem pozwala Ci na wspólne stworzenie salonu, który uwodzi swoją estetyką, równocześnie zapewnia Twoim gościom wygodę i komfort.

Projektowanie salonów kosmetycznych – przemyślane rozwiązania

Stworzenie przemyślanego projektu salonu kosmetycznego pozawala też na łatwe uzyskanie zgody sanepidu na prowadzenie takiego lokalu. W tego typu działalności najważniejsze jest, by wnętrze od razu budziło w klientach pozytywne skojarzenia – z profesjonalizmem, bezpieczeństwem, higieną pracy.

Oferta Beautiful Minds to kompleksowe rozwiązania w projektowaniu salonów kosmetycznych – od samego początku masz wpływ na całokształt powstającego projektu, poczynając od ogólnego pomysłu na aranżację przestrzeni, poprzez całość wyposażenia, rodzaj użytych materiałów, kolory, aż po najmniejsze detale.

SKONTAKTUJ SIĘ
Call Now ButtonZadzwoń