PON - PT: 11:00 - 19:00

PROJEKTOWANIE DOMÓW

Dla naszych projektantów stworzenie wraz z klientem projektu wnętrza domu, to odpowiedzialne zadanie, w którym kierują się Twoim komfortem i chęcią realizacji Twoich architektonicznych marzeń.

Odpowiedź na Twoje potrzeby, optymalne wykorzystanie metrażu, a także waga, jaką przykładamy do funkcjonalności projektu, to dewizy naszego biura projektowego.

Nasz proces współpracy z klientem pozwala Ci na pełną kontrolę postępów prac, budżetu i każdego, nawet najmniejszego detalu wystroju domu. Od spotkania stylowego, poprzez stworzenie układu funkcjonalnego, wizualizacje 3D, wybór materiałów, spotkanie z fachowcami i ekipą remontową, aż do autorskiego nadzoru nad wykonaniem projektu nasi projektanci są do Twojej dyspozycji.

Remont i odświeżenie stylu wyposażenia domu mieszkalnego, to nie tylko dobry sposób na ponowne zakochanie się we własnych czterech ścianach, ale też trafna decyzja, jeśli staramy się sprzedać nieruchomość, równocześnie podnosząc jej wartość i skracając czas oczekiwanie na odpowiednią ofertę.

SKONTAKTUJ SIĘ
Call Now ButtonZadzwoń